Нові літаки і танки: у мережі з’явилися фото російської техніки біля українських кордонів – 24 Новини

Нові літаки і танки: у мережі з’явилися фото російської техніки біля українських кордонів

У мережі показали нові знімки, які демонструють те, що Росія продовжує стягувати свою техніку до кордонів.

Російська Федерація продовжує нагнітати ситуацію біля кордонів з Україною. Вже не раз говорилося про те, що РФ стягує свою військову техніку до кордонів України у великих кількостях. Цього разу в мережі з’явилися чергові знімки, які це доводять. Вони були зроблені супутником. На них зображені літаки і танки, і їх набагато більше, ніж очікували побачити військові експерти.

Нові супутникові знімки опублікувала газета The Wall Street Journal.

Повідомляється, що фото були зроблені в період з 27 березня по 16 квітня компанією Maxar Technologies. Диктор компанії спеціально опублікував ці знімки, щоб повністю розвіяти сумніви щодо загрози з боку Росії.

На одному знімку можна розглянути авіабазу, яка розташована в Криму. Чітко видно літаки Су-30. Якщо порівнювати ці знімки з тими, які були зроблені в березні, то на нх ніяких літаків взагалі не було видно.

На інших знімках видно табір під Воронежем, куди Росія з кінця березня стягує війська. На знімках помітні вертольоти, дрони, мотострілкові і бронетанкові частини, а також військові госпіталі.

Український уряд і глави інших держав вже не раз зверталися до Путіна із закликом терміново припинити стягувати військову техніку до кордону України.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях