П’ятеро підлітків зґвалтували 14-річну дівчинку на кладовищі – вона наклала на себе руки – 24 Новини

П’ятеро підлітків зґвалтували 14-річну дівчинку на кладовищі – вона наклала на себе руки

Наймолодшому злочинцеві всього 14 років.

У Генті, Бельгія, п’ятеро хлопців, троє з яких неповнолітні, заманили 14-річну дівчинку на кладовище і зґвалтували її. Всі дії вони фотографували, а після виклали в соціальні мережі. Через 4 дні підліток покінчив життя самогубством.

Про це повідомляє La Libre.

Інцидент стався на місцевому кладовищі Вестербеграафплаатс в бельгійському місті Гент 15 травня. Повідомляється, що 14-річна жертва, ім’я якої не розголошується, домовилася про побачення зі своїм хлопцем, проте на місце разом з ним прийшли ще четверо його друзів.

Вони зґвалтували підлітка, зняли все на камеру, а потім опублікували знімки в соціальних мережах, а через 4 дні дівчинка наклала на себе руки. Група хлопців від 14 до 19 років звинувачується в груповому зґвалтуванні, непристойній поведінці, в зйомці та поширенні порнографії неповнолітньої, а також у причетності до її самогубства.

Наразі троє неповнолітніх підозрюваних знаходяться в закритому федеральному молодіжному центрі “Де Груббе” в Еверберзі. Ще двоє інших учасників зґвалтування, яким по 18 і 19 років, перебувають під арештом і в п’ятницю постануть перед залом ради Гента. Вони є основними підозрюваними.

Міністр юстиції Бельгії Вінсент Ван Квікенборном висловив свої співчуття родині жертви, назвавши ситуацію “жахливою”:

“Мої думки з сім’єю і друзями жертви. Кілька підозрюваних були арештовані, розслідування триває. Правосуддя зробить все можливе, щоб покарати винних”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях