Почуло все місто: в морському порту Дубая прогримів потужний вибух – 24 Новини

Почуло все місто: в морському порту Дубая прогримів потужний вибух

Вибух відбувся на кораблі, а вогонь охопив один із контейнерів на ньому. 

У Дубаї в ніч на 8 липня прогримів потужний вибух. Все сталось в морському порту Джебель-Алі. Наразі відомо, що вибух стався на одному з кораблів, що стояли в порту.

За даними місцевих ЗМІ, вибух був чутний у всьому місті. На відповідному відео видно, як в момент вибуху в небо піднялась яскрава вогненна куля. Вже на кадрах з самого порту видно, що вогонь перекинувся на причал, який був усіяний металевими конструкціями.

Спочатку повідомлялось, що інцидент трапився на нафтовому кратері. Проте згодом влада міста заявила, що вибух відбувся на кораблі, а вогонь охопив один із контейнерів на ньому.

На місце одразу прибули пожежні машини, карети “швидкої” та інші служби. Зазначається, що в ході ліквідації пожежі рятувальникам все ж вдалось взяти вогонь під контроль. А згодом і локалізувати пожежу.

Прес-служба уряду емірату повідомила, що пришвартовані поблизу суду не зачепило. Наразі порт продовжує працювати в звичайному режимі. Про причини події не повідомляється. Також попередньо відомо, що немає жертв і постраждалих внаслідок вибуху.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях