Шахрайки “гіпнозом” вкрали в українки мільйон: “Знімали негативну енергію” – 24 Новини

Шахрайки “гіпнозом” вкрали в українки мільйон: “Знімали негативну енергію”

Копи затримали винахідливих шахрайок.

Поліцейським вдалося протягом доби встановили особи двох зловмисниць, причетних до скоєння шахрайства у великих розмірах. Підозрюваних Прилуцька поліція затримала поблизу Дніпра.

18 лютого в поліцію звернулася 67-річна прилучанка, яка повідомила, що до неї прямо на вулиці підійшли дві незнайомки і запропонували допомогти їй. Нібито вони можуть зняти порчу, яку “побачили” на заявниці і від якої нібито страждає вся сім’я прилучанки.

Жінка повірила зловмисницям, бо у неї якраз хворіли члени сім’ї. Вона легко піддалася впливу шахрайок. Жінка винесла з дому всі заощадження “для зняття негативної енергетики”. Постраждала віддала незнайомкам 30 тисяч доларів, 1,5 тисячі євро і 20 тисяч гривень.

Після того, як незнайомки забрали гроші і пішли, жінка прийшла в себе і звернулася в поліцію. Потерпіла надала поліцейським прикмети зловмисниць: в обох чорні очі та смаглява шкіра, на обличчях – медичні захисні маски.

“В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до шахрайства причетні дві мешканки Донецької області – 1967 і 1989 років народження. Після здійснення шахрайства в Прилуках зловмисниці спочатку втекли до Києва, а потім зняли таксі і рушили в напрямку міста Дніпро. Там їх і наздогнала група поліцейських Прилуцького відділу поліції. За допомогою колег з Дніпропетровщини правоохоронці оперативно затримали підозрюваних”, – розповів начальник Управління карного розшуку Чернігівської області Максим Гончар.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях