Спав на траві, поки рідні плакали: моторошні деталі ДТП в Києві з п’яним пішоходом і велосипедистом – 24 Новини

Спав на траві, поки рідні плакали: моторошні деталі ДТП в Києві з п’яним пішоходом і велосипедистом

У Києві в страшній ДТП загинув 27-річний лікар, який їхав на велосипеді. Коли він проїжджав повз пішохода, той різко хитнувся, в результаті велосипедиста відкинуло на фуру, а потім – головою на бордюр. У мережі з’явилося фото, де п’яний як чіп пішохід спить на траві, поки рідні оплакують сина.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

Загиблий велосипедист працював травматологом у Київській міській клінічній лікарні №7. За іронією долі, відсутність на ньому захисного шолома зіграла свою роль.

Пішохода ж, що штовхнув велосипедиста під вантажівку, затримали. Відразу після аварії він продовжив йти, але один з очевидців трагедії наздогнав і схопив його.

У крові чоловіка виявили 1,41 проміле алкоголю.

Спав на траві, поки рідні плакали: моторошні деталі ДТП в Києві з п'яним пішоходом і велосипедистом

Що загрожує пішоходу

У поліції повідомили, що за фактом аварії розпочато кримінальне провадження за ст. 291 (Порушення діючих на транспорті правил). Пішоходу 47 років, тепер йому загрожує позбавлення волі до 5 років.

Крім того, йому можуть пред’явити звинувачення за статтею 135 (залишення в небезпеці). Тут вже передбачено від 3 до 8 років позбавлення волі.

На фото нижче – батько, що схилився над загиблим сином і той самий пішохід, який мирно спить на траві, поки інші розбираються.

Спав на траві, поки рідні плакали: моторошні деталі ДТП в Києві з п'яним пішоходом і велосипедистом

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях