“Стягнув ковдру і обзивав нікчемою”: популярного дизайнера намагалися згвалтувати в поїзді “Укрзалізниці” – 24 Новини

“Стягнув ковдру і обзивав нікчемою”: популярного дизайнера намагалися згвалтувати в поїзді “Укрзалізниці”

За словами дівчини, їй вдалося втекти та розповісти все провідниці, після чого її перевели в інше купе.

В одному з поїздів “Укрзалізниці” стався черговий випадок сексуальних домагань. Цього разу постраждала дизайнер і автор інтернет-комікса “Гусь” Надія Кушнір, родом зі Львова. За її словами, в одному з купе СВ до неї почав брудно приставати незнайомий чоловік.

Вона розповіла, що НП сталася в поїзді зі Львова до Києва в сьомому вагоні 28 вересня. Чоловік спочатку розповідав їй про сім’ю, а потім спробував її рукою довести відсутність у себе пупка. На відповідь «ні», продовжив розповідати про те, що у дівчини «ні**ра в житті не вийде» і вона “нікчема”.

“Я розвернулася до стінки, він закрив двері, стягнув з мене ковдру, сам став на коліна і спробував розставити мені ноги, а також ліз цілуватися. Я почала кричати “що відбувається” і він шарахнувся. Тоді я схопила сумку і вибігла”, – сказала Надія.

Після всього того, що відбувається, за словами дизайнера, вона побігла до провідниці і її перевели в інше купе. Уже зараз пост Надія видалила, заявивши, що шкодує про те, що розповіла про ситуацію. Її обурили прохання ЗМІ “прокоментувати те, що сталося”, а також коментатори, які вважають, що їй не слід було розповідати про це всім.

"Стягнув ковдру і обзивав нікчемою": популярного дизайнера намагалися згвалтувати в поїзді "Укрзалізниці"

"Стягнув ковдру і обзивав нікчемою": популярного дизайнера намагалися згвалтувати в поїзді "Укрзалізниці"

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях