Стріляв у супермаркеті та неодноразово потрапляв в аварії: що відомо про підлітка, який влаштував смертельну ДТП у Харкові – 24 Новини

Стріляв у супермаркеті та неодноразово потрапляв в аварії: що відомо про підлітка, який влаштував смертельну ДТП у Харкові

Автомобіль 16-річному винуватцю аварії “днями” купили батьки.

Смертельну ДТП у Харкові, яка сталася напередодні, влаштував 16-річний Микола Харківський, який раніше неодноразово порушував правила дорожнього руху.

Після того, як стало відомо ім’я водія Infiniti, який влаштував ДТП, дуже швидко вдалось встановити, що Микола вже неодноразово потрапляв у поле зору поліції. Так, у 2019 році у підлітка виник конфлікт у супермаркеті. Підліток вистрілив у жінку з пневматичного пістолета, після чого направив зброю у бік її сина.

Також на сторінці Миколи Харківського в Instagram знайшли кілька сторіс, на яких він неодноразово порушує правила дорожнього руху, регулярно розганяючись до 100 кілометрів на годину. Так, у ході однієї з таких поїздок він ошукав патрульного, який зупинив машину. На цей час всю інформацію зі сторінки підлітка було видалено.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях