Суд Канади визнав збиття українського літака МАУ умисним терористичним актом Ірану – 24 Новини

Суд Канади визнав збиття українського літака МАУ умисним терористичним актом Ірану

Відповідне судове рішення дозволяє канадським сім’ям, чиї родичі загинули в авіакатастрофі, вимагати від Ірану відшкодування збитків.

Верховний суд канадської провінції Онтаріо визнало збиття українського літака МАУ над Тегераном навмисним терористичним актом іранської революційної гвардії.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Global News.

Повідомляється, що суддя Едвард Белобаба встановив, що “на основі балансу ймовірностей ракетні атаки на рейс 752 були умисними”.

“Позивачі довели, що збиття обвинуваченими рейсу 752 було актом тероризму і являє собою “терористичну діяльність””, – заявив суддя.

Суддя суду Онтаріо у своєму рішенні послугувався думками двох експертів. Один з них дійшов висновку, що Революційна гвардія “знала, що рейс PS 752 був цивільним літаком, і цілеспрямовано збив його з метою знищення”.

За цивільним позовом суддя канадського суду виніс рішення проти Ірану. Позов подали чотири сім’ї загиблих на борту рейсу МАУ 8 січня 2020 року.

Крім того, зазначається, що Іран отримав судові папери, однак в судовому процесі не захищався. Також у справі обвинуваченими серед інших фігурують Іран,

Революційна гвардія, Збройні сили Ірану та верховний керівник Алі Хаменеї.

Відповідне судове рішення дозволяє канадським сім’ям, чиї родичі загинули в авіакатастрофі, вимагати від Ірану відшкодування збитків.

Нагадаємо, що на борту літака МАУ загинули усі 176 пасажирів та екіпаж. Серед них було 55 громадян Канади та 30 постійних мешканців країни.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях