Тіло мертвого чоловіка десять років пролежало у квартирі – 24 Новини

Тіло мертвого чоловіка десять років пролежало у квартирі

Дата смерті стала відома завдяки пакету молока і знайденим листам.

Наглядач за помешканням з Осло, Норвегія, випадково знайшов у квартирі мертве тіло літнього чоловіка. Розтин показав, що він помер ще у 2011 році. Про це повідомляє APnews з посиланням на NRK.

Повідомляється, що опікун вирішив зробити ремонт у квартирі та попросив поліцію відкрити її, але раптово вони виявили бездиханне тіло літнього чоловіка, яке лежало посеред квартири.

Поліція з’ясувала, що пенсіонер помер природною смертю ще у квітні 2011 року, на підставі пакету молока та знайдених листів, це підтвердив і розтин. За всі ці роки його ніхто не шукав всупереч тому, що 60-річний чоловік кілька разів був одружений і мав дітей. Пенсійні надходження припинилися у 2018 році, але всі рахунки автоматично оплачувалися з його банківського рахунку.

Всі сусіди та родичі думали, що він кудись переїхав або переселився в будинок для людей похилого віку, оскільки все життя чоловік був сам по собі та ні з ким особливо не спілкувався.

Інспектор поліції Осло Грете Ліен Метлід поділилася, що ця ситуація змусила їх замислитися про багато речей, в тому числі про халатність з боку рідних та соціальних служб:

“Цей особливий випадок змусив нас замислитися над тим, як ми могли стільки років не знати про померлу людину. Згідно з нашою інформацією, він був інтровертом, який мало з ким контактував”.

Професор Норвезького університету науки та технологій Арне Крокан також прокоментував ситуацію, сказавши, що якби він помер 30 років тому, то навряд чи б зміг пролежати мертвим 9 років:

“Це ціна, яку ми заплатили за цифрові послуги. У минулому столітті напевно забили б на сполох, якби людина не вийшла наживо на зв’язок”, – заявив він.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях