Це перемога: Росія терміново відводить війська від українських кордонів – 24 Новини

Це перемога: Росія терміново відводить війська від українських кордонів

Міністр оборони РФ заявив, що всі цілі, які були поставлені, досягнуті.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу доручив командуючим з 23 квітня починати відведення військ від кордонів України і в окупованому Криму.

Російські ЗМІ повідомляють, що Шойгу дав доручення Генштабу і командувачам з п’ятниці почати повернення військ Південного і Західного військових округів в пункти постійної дислокації, оскільки навчання завершуються.

За його словами, усі цілі, які були поставлені, виповнені.

“Вважаю, що цілі раптової перевірки досягнуті повністю. Війська продемонстрували здатність забезпечити надійну оборону країни. У зв’язку з цим мною прийнято рішення завершити перевірочні заходи у Південному та Західному військових округах”, – сказав міністр.

Нагадаємо, що в останні тижні біля українських кордонів росіянами було стягнуто дуже велику кількість військ. У Кремлі це назвали “плановими навчаннями”.

З 2014 року це найбільше скупчення російських військ біля українського кордону. Занепокоєність з цього приводу висловили США. Вони підтримали Україну і пообіцяли допомогти летальною зброєю.

Український лідер Володимир Зеленський впевнений, що такі дії Кремля є не чим іншим, як залякуванням та тестуванням Заходу.

Також нагадаємо, що з початку “навчань” Шойгу заявляв, що вони будуть тривати не більше двох неділь. В той самий час Зеленський в черговий раз сказав про те, що країна готова до нападу з боку країни-агресора.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях