У Болгарії автобус перекинувся і спалахнув – понад 40 людей згоріли живцем, серед них діти – 24 Новини

У Болгарії автобус перекинувся і спалахнув – понад 40 людей згоріли живцем, серед них діти

Причина цієї жахливої ДТП наразі невідома.

У Болгарії внаслідок аварії на трасі “Струму” загинули щонайменше 45 людей, серед яких 12 дітей. Усі вони їхали автобусом з македонською реєстрацією. Про це повідомляє BGNEWS.

За наявною інформацією, в салоні автобуса, який їхав із Туреччини до Північної Македонії, було 52 особи. З поки що невідомої причини автобус перекинувся і спалахнув. В результаті за офіційними даними МВС Болгарії загинуло 45 людей. Своєю чергою ВВС повідомляє про 46 загиблих.

Людям просто не вдалося вибратися з транспорту, що перекинувся. Серед жертв – 12 дітей, чию смерть також офіційно підтвердили, та водій автобуса. На цей час повідомляється про сімох, що вижили, яким надають медичну допомогу.

“Причин аварії може бути багато, можливо, водій спав, може бути інша причина. З учорашнього дня йде дощ, ділянка пряма з ухилом, – сказав мер болгарського міста Пернік Станіслав Володимиров.

Також наголошується, що на цій ділянці автомагістралі водії часто перевищують швидкість, а це, своєю чергою, призводить до великої кількості аварій. Наразі рух трасою тимчасово обмежений. На місці працюють правоохоронці, які встановлюють деталі події.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях