У Кривому Розі п’яний прокурор з Одеської області на Lexus зніс зупинку – ЗМІ – 24 Новини

У Кривому Розі п’яний прокурор з Одеської області на Lexus зніс зупинку – ЗМІ

Попередньо, за фактом аварії поліцейські склали два адмінпротоколи.

П’яний чоловік за кермом Lexus зніс зупинку у Кривому Розі. Після аварії винуватець зачинився у своєму автомобілі та відмовився спілкуватися з правоохоронцями.

Зазначається, що ДТП сталося 17 грудня на вулиці Купріна. На момент аварії на зупинці не було людей. На місце аварії прибули медики, які оглянули водія Lexus.

“Лікарі кажуть, що фізичних травм у правоохоронця немає. А є лише високий тиск, який може виявитися наслідком алкогольного сп’яніння”, – йдеться у повідомленні.

За даними журналістів, чоловік нібито заснув у машині “швидкої”. Крім того, він вимагав, щоб його доправили до лікарні. Його госпіталізували із попереднім діагнозом “гостра алкогольна інтоксикація”.

У Кривому Розі п'яний прокурор з Одеської області на Lexus зніс зупинку - ЗМІ

За даними ЗМІ, винуватцем аварії є військовий прокурор з Одеської області Вадим Лапоха. Він відмовився проходити тест на вміст алкоголю у крові.

“Після візиту колеги – криворізького військового прокурора Станіслава Ламана, Вадим Лапоха залишив будівлю лікарні, сів в автомобіль та поїхав у невідомому напрямку”, – наголошується в повідомленні.

Попередньо, за фактом аварії поліцейські склали два адмінпротоколи.Previous

У Кривому Розі п'яний прокурор з Одеської області на Lexus зніс зупинку - ЗМІ

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях