У Польщі помер український танцюрист, який знімався у “Танцях з зірками” та популярних серіалах: раптово стало погано – 24 Новини

У Польщі помер український танцюрист, який знімався у “Танцях з зірками” та популярних серіалах: раптово стало погано

Танцюриста без свідомості знайшла його подруга, яка викликала швидку допомогу.

У Польщі помер відомий український танцюрист Жора Корольов, який брав участь у шоу “Танці із зірками” і знімався у багатьох популярних польських серіалах. Йому було лише 34 роки.

Про це повідомляє APnews з посиланням на видання Super Express. Відомо, що молодій людині раптово стало погано, коли він знаходився у себе вдома і збирався на тренування. Він упав посеред кімнати.

Подруга Жори знайшла його без свідомості, вона відразу ж викликала швидку допомогу. Попри реанімаційні заходи, чоловіка не вдалося врятувати.

Пізніше медики повідомили, що причиною смерті став міокардит – запалення серцевого м’яза.

Відомо, що захворювання, як правило, викликається вірусною інфекцією, проте може бути наслідком бактеріального або грибкового ураження, результатом зловживання алкоголем, деяких аутоімунних порушень та прийому лікарських засобів.

У Польщі помер український танцюрист, який знімався у "Танцях з зірками" та популярних серіалах: раптово стало погано

У Польщі помер український танцюрист, який знімався у "Танцях з зірками" та популярних серіалах: раптово стало погано

У Польщі помер український танцюрист, який знімався у "Танцях з зірками" та популярних серіалах: раптово стало погано

Що відомо про танцюриста Жору Королева

Хлопець народився у сонячному українському місті Одеса. Танцями почав займатися з 8 років. Вже у 15 років він поїхав до Німеччини, де продовжив навчатись танцям. 2003 року переїхав до Польщі, де й жив останні 18 років.

Корольов мав вищий міжнародний “S” клас з латиноамериканських та стандартних танців.

Жора Корольов став популярним завдяки участі у шоу “Танці із зірками”: спочатку на TVN (2007-2008), а потім і на Polsat (2016-2017).

Крім того, він знімався у багатьох популярних польських серіалах, фільмах, зокрема “Egzamin z życia” або “Pierwsza miłość”, у програмі “Jak oni śpiewają”, у фільмі “Kochaj i dance” та у серіалах “Niania” та “Ojciec” Mateusz”. Також спробував себе у ролі співака на одному з польських талант-шоу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях