У Рівненській області викладачку, яка застрелила чоловіка, відправили до психіатричної лікарні – 24 Новини

У Рівненській області викладачку, яка застрелила чоловіка, відправили до психіатричної лікарні

Жінка мінімум чотири рази вистрілила в свою 13-річну дочку.

Жінку, яка в Рівненській області у вересні 2020 роки застрелила чоловіка і намагалася вбити дочку, відправили до психіатричної лікарні. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Рівненської обласної прокуратури.

Обласна прокуратура клопотала про примусове направлення 45-річної мешканки Рівного до психіатричного закладу. У свою чергу Рівненський райсуд підтримав прокурора.

За даними слідства, у вересні 2020 року в судовому масиві “Криниченька” Белокрінічского сільської ради жінка з самозарядного пістолета “ПМР” вистрілила в голову своєму чоловікові, який помер на місці.

Після цього підозрювана не менше двох разів вистрілила з того ж пістолета і не менше двох разів з гладкоствольного револьвера SТALKER R1 у свою 13-річну дочку. Дівчинку госпіталізували в лікарню з важкими вогнепальними пораненнями.

За висновком психолого-психіатричної експертизи, жінка визнана неосудною.

“Рішенням суду до неї застосовані примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом”, – наголошується в повідомленні.

Варто відзначити, що підозрювана працювала викладачем в Національному університеті в Рівному, кандидат економічних наук, доцент, автор майже півсотні наукових праць.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях