У Тернополі чоловік вистрілив дружині в груди, тримаючи на руках маленьку дитину – 24 Новини

У Тернополі чоловік вистрілив дружині в груди, тримаючи на руках маленьку дитину

За попередньою інформацією поліції, чоловік хотів лише налякати чоловіка, постріл стався випадково.

У Тернополі під час побутового конфлікту між подружжям розгорілася сварка, у ході якої чоловік вистрілив у дружину. На руках він тримав маленьку дитину, яка стала свідком страшної події.

За попередньою інформацією правоохоронців, у день нещасного випадку, подружжя приймало вдома гостей та зловживало спиртними напоями.

Пізніше між парою розгорівся конфлікт. Під час суперечки чоловік дістав пневматичний револьвер марки “Флобер”, щоб налякати жінку.

“На момент сварки підозрюваний тримав на руках дворічну дитину. Щоб заспокоїти й налякати дружину, він витяг пневматичний револьвер марки “Флобер”. Саме в цей момент дитина смикнулася і зброя вистрілила. Куля потрапила у дружину”, – йдеться у повідомленні поліції.

На щастя, 30-річна жінка вижила. Вона самостійно викликала швидку допомогу. Бригада медпрацівників госпіталізувала її з пораненням грудної клітини. Медики кажуть, що життю жінки зараз нічого не загрожує.

Варто зазначити, саме лікарі повідомили про те, що сталося в правоохоронних органах.

Чоловік у скоєному зізнався. Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри згідно з ч. 1 ст. 124 (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони) Кримінального кодексу. Триває слідство.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях