У Тернополі чоловік “замінував” магазин, “взявши в заручники” 100 людей через відмову продати йому алкоголь – 24 Новини

У Тернополі чоловік “замінував” магазин, “взявши в заручники” 100 людей через відмову продати йому алкоголь

Як з’ясували правоохоронці, чоловік уже не вперше жартує про замінування будівлі, рік тому він повідомляв про вибухівку у відділенні банку.

У Тернополі чоловік повідомив у поліцію про те, що замінував супермаркет та взяв у заручники близько сотні людей. На місце прибули екстрені служби та поліція й виявилося, що таким чином “мінер” вирішив помститися за те, що йому не продали алкоголь – повідомлення було неправдивим.

Наголошується, коли правоохоронці прибули на місце, з’ясували, що заручників ніхто не брав, а цілодобовий магазин працював у штатному режимі.

“Людей, які перебували всередині, евакуювали. Вибухотехніки разом із кінологами обстежили приміщення торговельного закладу та прилеглу територію. Жодних небезпечних предметів вони не виявили”, – йдеться у повідомленні поліції.

Псевдомінера також вдалося знайти досить швидко, він знаходився неподалік “замінованого” магазину.

Як виявилось, чоловік вирішив так “пожартувати” через те, що продавці відмовилися продавати спиртне.

Крім того, під час перевірки з’ясувалося, що “телефонний терорист” вже не вперше жартує із замінуванням: у 2020 році він повідомляв про вибухівку у приміщенні одного з банківських відділень. Тоді суд покарав його умовним строком.

Наразі правоохоронці вирішують питання про оголошення йому підозри відповідно до ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення або пошкодження об’єктів власності, вчинене повторно) Кримінального кодексу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях