В одному з районів Харкова ввели карантин через скаженого тхора, який покусав своїх господарів – 24 Новини

В одному з районів Харкова ввели карантин через скаженого тхора, який покусав своїх господарів

Зараз контактні особи перебувають на лікуванні в Харківській міській лікарні № 2 і в Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1.

У Харкові тхір зі сказом покусав своїх господарів. Тварина загинула. А в районі, де сталася НП, введений карантин.

Відомо, що інцидент стався у квартирі будинку, що знаходиться за адресою провулок Снігурівський, 9. Господарі нещасної тварини протягом декількох днів намагалися самостійно його лікувати, але згодом тхір їх покусав і, відповідно, заразив сказом. У той же день домашня тварина загинула.

Постраждалі звернулися за допомогою до медиків тільки через добу.

“Згідно зі звітом про дослідження Харківської обласної державної лабораторії Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, було встановлено позитивний результат на сказ тхора”, – говориться в повідомленні пресслужби міської ради.

На цей момент всі особи, які контактували з хворою твариною знаходяться на лікуванні в Харківській міській лікарні № 2 і в Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1.

У зв’язку з інцидентом, було накладено карантин на частину території Немишлянського району, обмежену вул. Харківських Дивізій, пр. Московським, бульв. Богдана Хмельницького, вул. Танкопія.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях