Вибух газу на Позняках: через рік знайдено 5 підозрюваних у загибелі людей – 24 Новини

Вибух газу на Позняках: через рік знайдено 5 підозрюваних у загибелі людей

П’ятьом особам “Київгаз” вручили підозру після вибуху будинку на Позняках.

21 червня 2020 року в житловому будинку на Позняках стався вибух. Зараз стало відомо, що п’ятьом службовим особам АТ “Київгаз” повідомили про підозру, оскільки були допущені вимоги низки нормативно-правових актів, включаючи “Правила безпеки систем газопостачання”. Про це заявляє прес-служба Київської державної прокуратури. Йдеться про підозру першому заступнику Голови Правління АТ “Київгаз” та посадовим особам компанії.

зруйнований будинок на Позняках, фото: 44.ua

“Згідно з висновком комплексної судової експертизи посадові особи АТ “Київгаз” під час здійснення повірки побутових лічильників газу в будинку по вул.Соломії Крушельницької, 1, які допустили порушення вимог ряду нормативно-правових актів, у тому числі “Правил безпеки систем газопостачання”, “Кодексу газорозподільних систем” та інших, в частині установки технологічної перемички (байпаса) у внутрішньобудинковий газопровід замість знятого лічильника газу”, – йдеться в повідомленні.

В результаті вибуху загинули п’ятеро людей і троє були травмовані. Конструкції десятиповерхового БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ обрушені. В результаті мешканцям завдано матеріальної шкоди на суму понад 53 мільйони гривень. Наразі триває досудове розслідування з боку слідчого управління Головного управління Національної поліції в Києві.

Зруйнований будинок на Позняках, скріншот з відео

Нагадаємо, простий прилад влаштував пожежу в київській багатоповерхівці, будьте обережні – ” ця єресь півроку шкварчала”


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях