Вибух газу сколихнув нічне місто – десятки загиблих і сотня постраждалих – 24 Новини

Вибух газу сколихнув нічне місто – десятки загиблих і сотня постраждалих

Під руїнами опинилися заблокованими кілька людей.

Сильний вибух потряс в ніч з суботи на неділю китайське місто Шиянь в провінції Хубей. Про це повідомляє інформаційне агентство «Сіньхуа».

За попередньою інформацією, причиною вибуху став витік побутового газу. Більш точні обставини трагедії поки що встановлюється спеціальною комісією.

За даними інформагентства, в результаті вибуху загинуло найменше 11 осіб. Ще 144 людини постраждали, отримавши поранення різного ступеня тяжкості.

Серед постраждалих – 37 місцевих жителів, які перебувають у критичному стані. Над розбиранням завалів працюють екстрені служби. Повідомляється, що під руїнами опинилися заблокованими кілька людей.

На місці вибуху ведеться пошуково-рятувальна операція і з’ясовується більш точна причина нічної аварії.

Додамо, що вибухи побутового газу – досить часте явище в містах по всьому світу. Часто їх жертвами стає велика кількість людей, тому що газові плити встановлюють, в основному, в житлових будинках. наприклад, в минулому році в Києві стався вибух побутового газу в багатоповерховому будинку, розташованому на Позняках. Тоді загинули десятки людей, сотні залишилися без житла і речей. Будинок, зруйнований вибухом, вирішили не відновлювати.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях