54-річна Ольга Сумська вразила фігурою в купальнику – 24 Новини

54-річна Ольга Сумська вразила фігурою в купальнику

Ольга Сумська разом з чоловіком вирушила на південне узбережжя, і не обійшла стороною пляж. Відома українська актриса похвалилася кадрами в купальнику, підкоривши фанатів своїм зовнішнім виглядом.

У віці 54 років Ольга Сумська виглядає неперевершено. Вона може з’явитися перед публікою і без макіяжу, дивуючи красивим і рівним тоном шкіри, відсутністю глибоких зморшок і здоровим рожевим кольором обличчя. Так само вона може собі дозволити зняти себе в купальнику.

54-річна Ольга Сумська вразила фігурою в купальнику

У Інстаграм-сторіз актриса опублікувала кадри, зняті в Южному, під Одесою. Попри те, що вода в цей день була каламутна, артистка зізналася, що все одно піде купатися. У кадрі Ольга Сумська постала знову таки зовсім без макіяжу, прибравши волосся в хвіст. Вона одягнена в цільний червоний купальник з красивою зоною декольте. А на пояс зірка пов’язала рожеве парео. Українська актриса може похвалитися відмінною стрункою фігурою і пишними пружними грудьми. Від шанувальників Ольга Сумська постійно отримує масу компліментів за її квітучий зовнішній вигляд.

“Як завжди молода і красива”, “Шикарна”, “Дуже красива”, “Оля, ви, як завжди, прекрасна”, “Оля сильна жінка, просто вау”, “Найкрасивіша. Девоньки, рівняйтеся”, – пишуть фоловери.

54-річна Ольга Сумська вразила фігурою в купальнику

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях