“Беріть на замітку“: “Холостяк“ Михайло Заливако показав, як лікує свою кохану – 24 Новини

“Беріть на замітку“: “Холостяк“ Михайло Заливако показав, як лікує свою кохану

“Холостяк” Михайло Заливако і переможниця проєкту Ганна Богдан стають все відвертішими перед своїми підписниками. Вони все більше розповідають про особисте життя і показують його лаштунки.

Днями переможниця 11 сезону “Холостяк” звернулася до шанувальників, повідомивши їм, що вона захворіла. Дівчина застудилася, у неї дуже розболілося горло, що їй навіть стало важко говорити. На щастя, поруч з нею кохана людина, що завжди допоможе і порадує.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Михайло Заливако записав відео зі свого авто, розповівши, як він допомагає Ані прийти в себе.

“Привіт, якщо у вашої дівчини болить горло, і ви не знаєте, що робити, всім пацанам на замітку, англійський препарат. Ось так він виглядає, – зазначив жартома Михайло Заливако, продемонструвавши на камеру букет квітів. – Не соромимося, частіше даруємо – горло не болить”.

“Беріть на замітку“: “Холостяк“ Михайло Заливако показав, як лікує свою кохану

Трохи пізніше Селфі з букетом квітів опублікувала Ганна Богдан в особистому акаунті в Інстаграм. Переможниця романтичного проєкту “Холостяк-11” зобразила себе на дивані, позуючи для фото без макіяжу і з розпущеним волоссям. Турагент підтвердила, що турбота – це найкращі ліки.

“Чоловіки, дійсно, беріть на замітку. Турбота – найкращі ліки. (Міша) спасибі, що ти завжди поруч”, – зазначила дівчина.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях