Більше 20 років разом: Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною – 24 Новини

Більше 20 років разом: Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною

Лідер гурту “Океан Ельзи” і політик Святослав Вакарчук розлучився з дружиною. Музикант повідомив про це у своєму Facebook.

Святослав Вакарчук пише, що рідко ділиться на широкий загал подробицями  особистого життя, але зараз – саме такий випадок. Музикант хоче відразу розставити всі крапки над “і”, давши усім допитливим інформацію з перших рук. Так він сподівається вивести “з-під прицілу” пліток близьких йому людей та уникнути зайвих запитань.

Святослав розлучився зі своєю дружиною Лялею Фонарьовою. Подружжя прожило у парі понад 20 років, виховавши разом доньку Лялі від першого шлюбу. По суті Діана стала рідною донькою і для самого Святослава.

Якщо вірити скупій інформації, яка є у відкритих джерелах, Святослав закохався у Лялю ще в студентські роки, коли він, студент фізмату і не мріяв про світову славу музиканта. Пара довго жила цивільним шлюбом і лише в 2015 оформила стосунки на папері.

Більше 20 років разом: Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною

“Сталось так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлись. Причини цього залишаються нашою з Лялею особистою справою”, – пише музикант.

При цьому він додає, що, попри розлучення, вони з, тепер уже колишньою, дружиною були й залишаться близькими людьми, яких поєднує дуже багато.

“Я безмежно вдячний їй за понад двадцять років, що ми пройшли разом. За любов, за мудрість, за опору. Вдячний за нашу доньку Діану. Вдячний за все”, – зізнається Святослав.

В його пості – жодного натяку на те, чому подружжя прийняло таке рішення, хто був ініціатором розлучення, коли стався розрив. Кожне слово виважено, і жодного приводу для подвійних тлумачень в його публікації немає. Святослав Вакарчук і раніше оберігав особисте життя від зайвого ока, а тепер, очевидно, і поготів.

“Життя продовжується. Я сподіваюсь, що воно подарує кожному з нас достатньо щасливих моментів, – спробує зазирнути в майбутнє музикант і, попереджаючи зайві розпитування, додає: – Я повідомив все, що вважав вартим уваги. З поваги до мого та Лялиного особистого простору, просив би утриматись всіх від додаткових запитань та дискусій з цього приводу. Сподіваюсь на ваше розуміння і такт”.

Більше 20 років разом: Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною

Ну, а щоб зовсім не спокушати своїх підписників на безтактні розпитування і зауваження, Святослав Вакарчук закрив коментарі до цього повідомлення.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях