Дмитро Гордон вперше назвав ім’я першої дружини та зізнався, чому приховує дорослих дітей – 24 Новини

Дмитро Гордон вперше назвав ім’я першої дружини та зізнався, чому приховує дорослих дітей

Відомий український телеведучий Дмитро Гордон довгий час відмовлявся розповідати щось про першу дружину та старших дітей. Під час інтерв’ю у програмі “Зірковий шлях” журналіст уперше розповів правду про своє минуле.

Журналіст Дмитро Гордон у своєму житті був офіційно одружений тричі. Інформація про те, що першою дружиною знаменитості була Олена Сербіна, виявилася чутками.

“Я вам хочу сказати, що, до речі, Олену Сербіну називають моєю першою дружиною. Це неправда, це не так. Мою першу дружину звуть Наталя”, – поділився Дмитро Гордон.

У шлюбі з Наталією Дмитро Гордон прожив вісім років. Але потім почуття охолонули. Журналіст вважає це нормальною ситуацією.

Про свою другу дружину Олену телеведучий не захотів розповідати жодних подробиць. Щоправда, зазначив, що дівчина його приворожила, щоб вийти за нього заміж. А ось свою нинішню третю дружину Дмитро Гордон вважає своїм найближчим другом.

“Я до речі до своїх дружин колишніх ставлюся з великою повагою і завжди добре все згадую. І ми спілкуємося, і в нас діти спільні”, – додав Дмитро.

Дмитро Гордон – багатодітний батько, за офіційними даними, у телеведучого семеро дітей. Син Ростислав працює на YouTube, Дмитро – композитор у Голлівуді. Там же у Лос-Анджелесі живе ще один син Гордона – Лев.

Одна з дочок українського журналіста працює у великій американській компанії. Незважаючи на те, що більшість дітей Дмитра Гордона вже стали дорослими та самостійними людьми, онуків поки що у телеведучого немає.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях