“Довбанула її мікрофоном“: за що Настя Каменських вдарила свою танцівницю – 24 Новини

“Довбанула її мікрофоном“: за що Настя Каменських вдарила свою танцівницю

Останнім часом Настя Каменських активно працює. Після тривалої перерви через карантин виконавиця активно дає концерти і подорожує українськими містами. Запрацювавшись, з артисткою трапився інцидент – вона вдарила учасницю свого шоу-балету.

Цим артистка поділилася зі своїми шанувальниками в Інстаграм-сторіз. Нещодавно Настя Каменських розповіла, що ледь не впала зі сцени, а тепер вирішила поділитися ще одним неприємним інцидентом.

“Довбанула її мікрофоном“: за що Настя Каменських вдарила свою танцівницю

Ситуація сталася під час підготовки до концерту. Артистка вирішила пояснити, що ж сталося під час репетиції, і за що вона вдарила свою танцівницю. Виявляється, дівчина ні в чому не завинила, а сам інцидент став безглуздою випадковістю.

“Хлопці, у нас таке сталося на концерті. Я випадково … Точніше не так. Я мотиляла своїми руками з мікрофоном, а Ксюша, моя Сюся, нахилилася подати мені водичку, і я як довбонула її мікрофоном по голові. Ксюшенька, вибач мені ще раз. Я тебе дуже люблю! Що ти лізеш під руку!” – розповіла виконавиця.

“Довбанула її мікрофоном“: за що Настя Каменських вдарила свою танцівницю

Дівчина, яка потрапила під гарячу руку Насті Каменських, вийшла на зв’язок і розповіла, як себе почуває.

“Не кожен артист буде переживати за свого танцюриста. Настя, люблю, ціную. Але не переживай, шишки у мене не буде, я запаслася льодом”, – поділилася Ксенія з публікою.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях