Дружина Девіда Бекхема в топі і легінсах вперше за довгий час показала свою фігуру – 24 Новини

Дружина Девіда Бекхема в топі і легінсах вперше за довгий час показала свою фігуру

47-річна британська дизайнерка Вікторія Бекхем поділилася зі своїми підписниками несподіваним фото. Вперше за довгий час ексучасниця гурту Spice Girls дозволила поглянути на її фігуру.

Дружина англійського футболіста Девіда Бекхема все життя пильно стежить за своєю фігурою. Якийсь період свого життя вона доходила до крайнощів і, за чутками, їла лише одну горошину на вечерю. Зараз вона знаходиться в своїй найкращій формі, народивши при цьому чотирьох дітей.

Днями модельєр випустила нову колекцію в колаборації зі спортивним брендом Reebok. До колекції увійшли легінси, топи, худі, куртки, кепки, рюкзаки та кросівки. Щоб довести, що її одяг підходить абсолютно всім, дружина легендарного футболіста вирішила особисто її приміряти.

У кадрі Вікторія постала в спортивному комплекті м’ятного відтінку: топі і легінсах із завищеною лінією талії, а також сірих кросівках з м’ятною підошвою. Образ вона завершила кепкою теж зі своєї колекції. Мати чотирьох дітей віком 47 років може похвалитися приголомшливою фігурою, яка викликала заздрість у багатьох.

“Мені так подобається наша остання колекція Reebok x Victoria Beckham! Кольори – це все!” – зазначила в публікації модельєр.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях