“Думала, що все це назавжди“: Оля Полякова розповіла, як її чоловік-мільйонер втратив бізнес – 24 Новини

“Думала, що все це назавжди“: Оля Полякова розповіла, як її чоловік-мільйонер втратив бізнес

Оля Полякова неодноразово за останні кілька років говорила про те, що їй доводиться фінансово забезпечувати свою сім’ю, незважаючи на те, що 16 років тому артистка виходила заміж за дуже заможного чоловіка. У п’ятому випуску шоу “Дорослі дівчата” зірка зізналася, чому її чоловік-мільйонер втратив бізнес, і чим він займався протягом п’яти років, сидячи вдома.

У своїй бесіді Маша Єфросиніна з Олею Поляковою обговорили дуже важливу суспільну тему: “Якщо дружина заробляє більше за чоловіка, як це позначається на стосунках?”.

Обидві зірки розповіли свої історії, коли кожній з них доводилося заробляти більше та утримувати сім’ю.

Оля Полякова зізналася, що через фінансову кризу у 2008 році її чоловік Вадим втратив заробіток. До цього чоловік вкладав у тоді ще невідому дружину-співачку багато грошей, і вона думала, що так буде завжди.

“Я виходила за дуже багату людину заміж. Звичайно, витрачала  гроші самозабутньо і дуже талановито”, – ділиться Оля Полякова.

За словами Олі, її чоловік займався фінансовими операціями для великого бізнесу, але коли сталася криза, то він залишився без роботи. Тільки півроку тому, як зізнається Полякова, чоловік знову почав приносити гроші у сім’ю. До цього якийсь час вони жили на заощадження, але в основному весь будинок і господарство тягла Полякова. Артистка дає сотні концертів на рік і “паше” як кінь, щоб мати все те, що вона має, і бути незалежною.

“Мій Вадик – фінансист. Він проводив фінансові операції для дуже великих бізнесів і отримував відсотки. Це були величезні гроші, які можна було красиво витрачати. У 2008-2009 роках відбулася фінансова криза і те, чим займався мій Вадик, взяли на себе банки”. А оскільки мій Вадик не купив до цього банк, цей бізнес “плюхнувся”. А іншого він не побудував”, – розповіла артистка.

За словами Полякової, талановита жінка може зробити з мільярдера — мільйонера, але вона зробила “з мільйонера просто добру людину”. https://www.youtube.com/embed/nDAOde2jRrI Оля Полякова зізналася, що поки вона заробляла гроші, їздивши з концертами по Україні, її чоловік Вадим займався їхніми дочками та слідкував за порядком вдома. Але вже півроку, як ситуація змінилася, і Вадим знову – головний годувальник родини.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях