Філіп Кіркоров зіграв душевного хворого в новому кліпі – 24 Новини

Філіп Кіркоров зіграв душевного хворого в новому кліпі

Філіп Кіркоров відзначає день народження. Попкоролю російської естради виповнюється 54 роки. На честь цієї події артист випустив новий кліп, явно надихаючись американським серіалом “Ретчед”. У яскравому музичному відео співак виконав роль душевного хворого.

“Коли на день народження дарують вже не цукерки, а пігулки … Здрастуй, 54-річний Філіп! Наш новий кліп “Комільфо” зведе вас з розуму! Балансувати між крайнощами – мій стиль життя. Але такої підстави від підступної MARUV я не очікував … та ще й в свій день народження!” – зазначив Філіп Кіркоров.

Музичне відео на пісню “Комільфо” знято режисером і кліпмейкером Яною Чаплигіною, яка частенько працює з MARUV. Творці відео явно надихалися американським драматичним телесеріалом Netflix “Ретчед”, заснованим на романі «Пролітаючи над гніздом зозулі» Кена Кізі.

Українська співачка з’явилася в кліпі в ролі спокусливої медсестри, одягнена в напівпрозорий наряд і зелений перуку. Філіп Кіркоров грає сам себе, поставши в кадрі в чорних брюках і капелюсі, і смугастому піджаку.

“Психологічний fashion трилер про жіночу помсту. Хто міг уявити, що підступна і сексуальна медсестра MARUV може насильно утримувати в психлікарні не просто чоловіка своєї мрії, а самого Філіпа Кіркорова?” – йдеться в публікації під кліпом.

Російський співак часто дивує своїх шанувальників, то зміною іміджу, то епатажними нарядами, то сміливими колабораціями, піснями і кліпами. І можна було б подумати, що від Філіпа Кіркорова вже більше нічого чекати, як він приголомшує публіку знову. Шанувальники прийшли в захват від перегляду кліпу.

“У Філіпа немає терміну придатності! Філіп не старіє і нехай так буде завжди!”, “Десь в дурці плаче справжній Філіп. Браво”, “Мені все сподобалося. Голоси чудові, кліп класний і приспів заїдаює, взагалі шикарний дует вийшов”, “Філіп Бедросович як завжди в своєму репертуарі. Марув красуня. Пісня комільфо і кліп класний”, – пишуть користувачі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях