“Холостячка“ – фінал: Злата Огнєвіч у весільній сукні зробила остаточний вибір – 24 Новини

“Холостячка“ – фінал: Злата Огнєвіч у весільній сукні зробила остаточний вибір

Головна “Холостячка” країни Злата Огнєвіч більше не холостячка! Співачка освідчилася в коханні та прийняла пропозицію руки та серця від Андрія Задворного. Роман Свечкоренко та Дмитро Шевченко залишили проект на самоті.

За визнанням самої Злати Огнєвіч, який повернувся в 11 випуск проекту “Холостячка 2” Роман Свечкоренко не встиг проявити себе, він втратив дуже багато часу, коли вирішував свої питання з розлученням. На церемонії троянд Злата Огнєвіч з’явилася у розкішній весільній сукні з глибоким декольте до рівня талії.

“Холостячка“ - фінал: Злата Огнєвіч у весільній сукні зробила остаточний вибір

Дмитро Шевченко зробив пропозицію руки та серця. Сцена була дуже гарна, проте Дмитру Злата Огнєвіч відмовила… Чоловік одразу ж покинув церемонію, витираючи сльози.Неймовірно зворушливо освідчився Андрій Задворний і запевнив “Холостячку”, що хоче зробити її щасливою. Злата Огнєвіч відповіла Андрію заповітне “Так” і додала, що її закоханість переросла у кохання.

Переможець шоу “Холостячка” обійняв та поцілував свою кохану, надів на її палець обручку. Злата Огнєвіч у своїй виглядала дуже щасливою.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях