“Холостячка“ Злата Огневич зізналася, на кого повинен бути схожий її обранець – 24 Новини

“Холостячка“ Злата Огневич зізналася, на кого повинен бути схожий її обранець

Злата Огневич стала головною героїнею другого сезону шоу “Холостячка”. Українська співачка активно готується до того, щоб зустрітися з претендентами на своє серце. З огляду на те, що у неї в житті були нелегкі відносини, в яких її гнобили як особистість, вона точно знає, яким повинен бути її обранець.

В інтерв’ю програмі “Вікна-новини” успішна артистка розповіла про свого ідеального партнера. Вона зізналася, що він повинен бути трохи схожий на її дитячого кумира Супермена. Також Злата Огневич зізналася, що зовні їй дуже імпонує американський актор Бредлі Купер, який зіграв у таких фільмах як “Збірка промінців надії”, “Похмілля у Вегасі” і “Області темряви”.

“Мені подобався в дитинстві Супермен. Він просто був для мене такий герой, який прилітав і рятував всесвіт. А якщо брати з образів чоловіків, звичайно, мені подобається Бредлі Купер і ця комедія з ним “Похмілля у Вегасі”, – розповіла Злата Огневич.

За словами виконавиці, її обранець повинен володіти декількома важливими критеріями.

“Я ціную в чоловіках почуття гумору, наявність інтелекту, любов до своїх батьків, тому що це багато про що говорить, любов до подорожей і життя, щоб він теж любив вести активний спосіб життя”, – зазначила співачка.

Злата Огневич веде активний спосіб життя. Будучи артисткою, вона завжди повинна бути в тонусі, не дивлячись на те, що відбувається у неї в особистому житті. Щоб бути в гармонії з собою нова “Холостячка” часто подорожує до країн Азії, медитує. Вона вже побувала на Шрі-Ланці, на Балі і в Таїланді.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях