“Холостяк“ Михайло Заливако відправив додому дівчину через її минуле – 24 Новини

“Холостяк“ Михайло Заливако відправив додому дівчину через її минуле

Реаліті-шоу “Холостяк-11” покинула одна з учасниць. Михайло Заливако зазначив, що дівчина важко переживає своє минуле і поки вона з ним не розбереться, не зможе будувати майбутнє.

Десятий випуск шоу “Холостяк-11” був присвячений вельми делікатній для кожного чоловіка ситуації. Михайло Заливако познайомився зі родичами і близькими чотирьох учасниць, які продовжують боротьбу за руку і серце головного героя реаліті.

“Холостяк” залишився задоволений проведеними зустрічами, сім’ї Ані, Розалі, Даші і Джесіки взяли Залівако тепло і привітно. Проте, реаліті-шоу триває і згідно з правилами проект має залишити одна з учасниць.

Михайло Заливако прийняв рішення попрощатися з Джесікою, чим дуже засмутив багатьох шанувальників шоу, які були впевнені, що саме ця дівчина ідеально підходить “холостяку”.

“Джесіка, у нас з тобою особлива історія, яка мене зачепила з першої зустрічі. Але я побачив, що твоє минуле не дає розвиватися твоєму сьогоденню та майбуттю”, – сказав Михайло Заливако на церемонії троянд, звертаючись до Джесіки.

“Холостяк“ Михайло Заливако відправив додому дівчину через її минуле

У минулому Джесіки дійсно було багато подій, які вона не може забути, це і складні відносини з батьками, і зрада коханого.

“Вона намагається тримати дистанцію, не може до кінця розкритися”, – пояснив своє рішення Михайло Заливако.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях