“Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі – 24 Новини

“Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі

В одинадцятому випуску реаліті-шоу “Холостяк-11” головний герой Михайло Заливако познайомив дівчат зі своєю сім’єю та друзями. В результаті, з проекту вибула красуня, яка не сподобалась мамі 31-річного “холостяка”.

Харківський підприємець і засновник логістичної компанії Михайло Заливако познайомив Анну, Дашу та Розалі зі своїми найближчими друзями і мамою. Анна під час цього непростого побачення розповіла про свої плани на майбутнє, виявляється, дівчина мріє про велику сім’ю, підкорення Евересту та про весілля в справжньому замку. На жаль, мрії дівчини зовсім не співпали з цілями Михайла Заливако.

“Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі

Ще одна учасниця шоу Розалі сподобалася мамі Михайла Заливако. Лариса Іллівна відчула, що дівчина не байдужа до її сина і справді готова створити з ним сім’ю. Знайомство Даші з мамою “холостяка” обернулося тим, що дівчина вибула з проекту. Даша не зуміла довести Ларисі Іллівні, що у неї є романтичні почуття до Михайла Заливако.

“Мені здалося, що ти проявляєш до неї більше уваги. Може, вона не вміє висловлювати свої почуття. Я кілька разів запитувала про тебе, вона не могла висловити свою думку”, – висловила свою авторитетну думку мама “холостяка”.

“Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі

На Церемонії Троянд Михайло Заливако відправив додому саме Дашу (фітнес-коуч тренера). “Холостяк” пояснив своє рішення тим, що він не може зв’язати своє життя з дівчиною, яка боїться своїх емоцій, його рідних і його самого.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях