“Холостяк“ Михайло Заливако зізнався, чим відрізняється Ганна Богдан в житті від її образу на проєкті – 24 Новини

“Холостяк“ Михайло Заливако зізнався, чим відрізняється Ганна Богдан в житті від її образу на проєкті

“Холостяк” Михайло Заливако і переможниця проєкту Ганна Богдан разом вже досить тривалий час. Стосунки пари поліпшуються з кожним днем і стають тільки сильніше. Багатьом глядачам здалося, що на шоу дівчина поводилася інакше, ніж в реальному житті. Про що вони вирішили запитати безпосередньо у бізнесмена.

В особистому акаунті в Інстаграм Михайло Заливако, який став головним героєм романтичного проєкту “Холостяк”, вирішив відповісти на запитання підписників. Харківський бізнесмен став частіше з’являтися на публіці, записувати сторіз і розповідати про особисте. На запитання одного з фанатів про те, чи відрізняється Ганна Богдан в реальному житті від свого образу на реаліті, і якщо так, то чим, чоловік відповів:

“Я думаю, всі ми відрізняємося чимось, але що стосується Анька, то (а реальному житті) в 100500 разів крутіше, веселіше. І взагалі це все, не знаю, прям те, що треба, прям, що хотілося і шукалося. І, як-то так “.

Коли у фіналі Михайло Заливако зробив вибір на користь Ганни Богдан, а не Юлії “Зайчика”, глядачі не стримували свого подиву й обурення. У коментарях можна було побачити безліч повідомлень від шанувальників про те, що “Юля краще Ані”, і що Міша пошкодує про своє рішення. Багатьом здалося, що закохані абсолютно не підходять один одному, що бажання і мрії Ані абсолютно не відповідають мріям і бажанням Михайла.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях