Колишній чоловік Жанни Фріске знову став батьком – 24 Новини

Колишній чоловік Жанни Фріске знову став батьком

Вдівець Жанни Фріске повідомив прекрасні новини – у нього народилася дитина. Дмитро Шепелєв опублікував чарівне фото з пологового будинку з сином на руках.

В особистому акаунті в Інстаграм відомий ведучий опублікував чарівне фото з новонародженим малюком на руках. Новоспечений батько виглядає на знімку дуже щасливим.

“Ласкаво просимо!” – підписав публікацію Дмитро Шепелєв.

Хлопчик народився в стосунках з дизайнером Катериною Тулуповою. Дитина стала першим спільним малюком для закоханих і другим для кожного з батьків. Дмитро Шепелєв, як відомо, виховує 7-річного Платона, народженого в цивільному шлюбі з відомою співачкою Жанною Фріске. У Катерини Тулупової є дочка. Поки що невідомо, як пара назвала свого новонародженого сина.

«Ах !!!! Поздравляем !!!», «Дмитре, як чудово! Від щирого серця вітаю Вас», «Вітаю з народженням маленького Ангелочка !!», «Дмитро і Катя, вітаю вас від усієї душі! Здоров’я і щастя! Вітаємо з народженням малюка !!! Нехай росте здоровим, щасливим і коханим, на радість вам всім !!» – з радістю відреагували на новину шанувальники.

Про те, що Шепелєв знову стане батьком стало відомо у лютому 2021 року. В особистому мікроблозі шоумен опублікував спільне з Катериною фото і написав:

“Вітаю. Прийшов час, і ми з Катею хотіли б повідомити: «Так, все так і є, ми чекаємо малюка!» І ще. Велике спасибі за добрі слова і напуття! Ми дуже зворушені, правда».

В інтерв’ю російській пресі Дмитро Шепелєв розповів, що вони заздалегідь підготували дітей до того, що у них з’явиться братик. І якщо спочатку діти не зраділи цій новині, то через кілька місяців перебували в приємному очікуванні швидкого поповнення.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях