“Краще, ніж 10 років тому“: Наталя Могилевська зізналася, чи робила пластику – 24 Новини

“Краще, ніж 10 років тому“: Наталя Могилевська зізналася, чи робила пластику

Наталя Могилевська дуже часто порушує важливі теми, які стосуються її зовнішності. Цього разу зірка натякнула, чи робили вони щось зі своїм обличчям, щоб залишатися молодою та красивою.

В особистому обліковому записі в Інстаграм успішна українська виконавиця опублікувала досить сміливий знімок. У кадрі Наталя Могилевська постала відразу після душу, обернувшись рушником. Очевидно, зірка кудись збирається, бо на її обличчі є макіяж.

“Не доводьте себе до стану, коли ви продаєте квартиру заради того, щоб змінити обличчя! Я пам’ятаю, вперше спіймала себе на страху постаріти років у 18. І з того часу я спостерігаю, як по-різному люди навколо мене реагують на своє дорослішання. Деякі з подруг довели цей страх до панічного стану та готовності продати квартиру за можливість втратити обличч”, – зазначила Наталя Могилевська.

У публікації артистка наголосила, що раніше часто думала про вік і боялася старіти, а зараз вона приймає себе такою, якою вона є. “Я думаю, що тут, як ніколи, застосовується моє улюблене правило: “щаслива жінка негарною не буває”, – зазначила зірка.

І шанувальники погодилися з виконавицею, відзначаючи, що Наталя Могилевська одна з небагатьох українських зірок, які можуть похвалитися натуральною красою.

“Наташенько, у вас дуже гарне і природне дорослішання. Хороша генетика і правильне ставлення до себе коханої. Я вами милуюсь і захоплююся”, “Краса – це духовний стан душі!!! Ви прекрасні!!”, “Не знаю, як у вас це виходить, але точно бачу, що ви дуже красиво і натурально виглядаєте”, “Дуже круто зараз виглядаєш. У 100 разів крутіше ніж 10 років тому”, – пишуть фоловери.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях