Ксенія Мішина виходить заміж: Еллерт зробив коханій пропозицію – 24 Новини

Ксенія Мішина виходить заміж: Еллерт зробив коханій пропозицію

Відносини Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта були під прицілом величезної кількості людей після фіналу романтичного проєкту “Холостячка”. Фанати постійно розпитували закоханих, коли ж відбудеться їх весілля, але в один момент вони були шоковані новинами про те, що пара розлучилася.

Однак вчора комік підтвердив, що вони з актрисою знову офіційно разом. У Інстаграм-сторіз Олександр Еллерт показав, який чарівний сюрприз він для неї влаштував. Переможець першого сезону реаліті-шоу “Холостячка” орендував вертоліт, щоб насолодитися туром над вечірнім Києвом, найняв декораторів, які свічками виставили напис “Люблю тебе, Ксю”, і показав, як вона раділа, коли все це побачила.

Судячи з усього, саме в цей момент обранець Ксенії Мішиної зробив їй пропозицію. Про це говорять сусіди закоханої пари, а сама актриса засвітила обручку. За інформацією ЗМІ, сусідка парочки повідомила: “Він зробив їй пропозицію два дні тому”.

Ксенія Мішина виходить заміж: Еллерт зробив коханій пропозицію

У Мережі можна побачити, як радіють шанувальники Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта, які дійсно вірили в щирість почуттів закоханих і в їх світле майбутнє.

“Весіллю бути”, “І як би вони сильно і не розходилися, це все бачили”, “Всі ці “розставання” тільки для того, щоб викликати вже згасаючий інтерес до їх пари. Це особисто моя думка”, “Рада за них. Саша дуже гідний чоловік!”, “Нічого не зрозуміло, але цікаво”, – пишуть користувачі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях