Маша Полякова підкреслила пишні форми купальником із принтом зебри – 24 Новини

Маша Полякова підкреслила пишні форми купальником із принтом зебри

Дочка Олі Полякової звикла бути у центрі уваги. Відколи вона створила власний аккаунт у соціальних мережах і почала провокувати публіку своїми зухвалими витівками, про неї говорить величезна кількість людей.

На цей час Оля Полякова разом із чоловіком та двома доньками перебуває на Мальдівських островах. Зіркова родина полетіла у відпустку, насолоджуючись розкішшю на власній віллі з ванною в басейні, джакузі та власним виходом до пляжу.

Відома українська співачка не втрималася і похвалилася своїми дочками, що підросли. Оля Полякова намагається підтримувати спадкоємиць, навіть попри те, що їй не подобається, чим вони займаються. Наприклад, зовсім недавно вона заступилася за свою дочку, яку активно хейтили в Мережі. Артистка горда тим, як Маша йде проти суспільства, ніколи не фотошопить свої фото і завжди поводиться так, як хоче, а не як від неї чекає публіка.

Маша Полякова підкреслила пишні форми купальником із принтом зебри

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз вона опублікувала відео з ванної кімнати. У кадрі Оля Полякова постала в окремому чорному купальнику та халаті, а Маша Полякова позувала у цільному боді з довгими рукавами в принт зебри та відповідних вушках.

“Марусько, а ти що прямо так підеш плавати?”, – поцікавилася зіркова матуся. “Так, саме так”, – зазначила її дочка.

Маша Полякова підкреслила пишні форми купальником із принтом зебри

Пізніше вона похвалилася кадрами з океану, де ніжилася разом із молодшою дочкою Алісою, яка росте справжньою розбійницею та пацанкою. Однак красу дівчинки не раз відзначали фанати, пророкуючи їй успішне майбутнє у шоу-бізнесі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях