Надя Дорофєєва похвалилася стрункою фігурою в купальнику із сонячної Туреччини – 24 Новини

Надя Дорофєєва похвалилася стрункою фігурою в купальнику із сонячної Туреччини

Надя Дорофєєва, нарешті, розсекретила, куди полетіла без чоловіка. Співачка разом зі своєю командою вирушила в сонячну Туреччину по роботі. Зірка поділилася барвистими кадрами, зробленими в купальнику на борту яхти.

Успішна українська співачка Надя Дорофєєва разом з командою і продюсером Іриною Горовою полетіла в теплі краї. Наскільки відомо, артистка вирушила в іншу країну заради зйомок у новій рекламній кампанії для відомого бренду спортивного взуття і одягу Puma.

Надя Дорофєєва похвалилася стрункою фігурою в купальнику із сонячної Туреччини

Крім роботи зірка встигає ще й відпочивати. В особистому акаунті в Інстаграм Надя Дорофєєва опублікувала кадри, зроблені на борту розкішної яхти. Співачка зображена в цільному червоному купальнику з білим логотипом бренду, а її образ завершують кросівки тієї ж марки. Виглядає виконавиця надзвичайно, похвалившись витонченою фігурою. Екс-учасниця гурту “Время и Стекло” стежить за харчуванням і багато тренується. Нерідко в Інстаграм-сторіз зірка показує, як вона виконує фізичні вправи в своєму будинку в передмісті Києва. Найчастіше до неї приєднується чоловік, співак Володимир Дантес.

Напередодні від’їзду Надя Дорофєєва опублікувала нове фото в особистому мікроблозі, зроблене в аеропорту. Виглядає артистка дуже стильно в білих штанях з манжетами, зеленому худі, білих кросівках і панамі.

“Летимо знімати дещо дуже гарне для puma”, – зазначила в публікації Надя Дорофєєва.

І правда, для зйомки команда вибирає дуже мальовничі місця і куточки Туреччини. Надя Дорофєєва вже давно представляє спортивний бренд. У минулому році виконавиця навіть знялася в рекламному ролику нової моделі кросівок.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях