Настя Каменських отримала несподіваний сюрприз від чоловіка в Мексиці – 24 Новини

Настя Каменських отримала несподіваний сюрприз від чоловіка в Мексиці

Настя Каменських показала несподіваний подарунок, який Потап замовив для неї з іншого кінця світу. Співачка чекала від коханого чоловіка чогось незвичайного, але не настільки.

Українська співачка випустила другу серію свого реаліті-шоу «Дівчата рулять», в якому продовжує розповідати про свою подорож до Мексики. Крім роботи й сварок з подругою Настя Каменських ще й отримує приємні сюрпризи від чоловіка.

У відео можна побачити, як в віллу, яку співачка знімає для своєї дівчачої тусовки, заходять маріачі в колоритних костюмах, сомбреро і з інструментами. Музиканти виконали кілька композицій спеціально для Насті, а вона їм навіть підспівала.

Настя Каменських відразу ж здогадалася, що цей прекрасний подарунок для неї зробив чоловік. Примітно те, що напередодні від’їзду у Насті та Потапа сталася сварка. Продюсер виявився незадоволений тим, що дружина поставила його перед фактом, повідомивши, що завтра відлітає в Мексику з дівчатками. Сварку з чоловіком співачка показала в першому епізоді свого реаліті, засмутившись, що Льоша її не підтримав. Але, мабуть, трохи охолонувши, репер Олексій Потапенко все ж прийняв і зрозумів рішення своєї дружини.

«Льоша взагалі красень. Молодець. Знаєш, ось таке міг би зробити тільки наш тато», – зазначила здивована Лідія, мама співачки.

Та й сама Настя залишилася під враженням. Зірка зізналася, що чекала чогось подібного від коханого, але думала, що жест буде куди менше.

«Боже мій, Льоша. Льоша – це завжди сюрприз. Я, чесно зізнаюся, я чекала щось від нього, якусь звісточку, якусь штучку. Не просто СМС, не просто дзвінок. Я знала, що він передасть мені якимось чином привіт: пташка, голуб, який приносить лист, щось ще в цьому роді, щось нереальне і незвичайне … Це так романтично, я шалено скучила, і мені так захотілося його обійняти і поцілувати, прямо відчути його запах. Льоша, спасибі тобі велике», – зазначила в відео зірка.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях