Настя Каменських показала постільну сцену з Потапом в своєму реаліті-шоу – 24 Новини

Настя Каменських показала постільну сцену з Потапом в своєму реаліті-шоу

Настя Каменських дозволила фанатам заглянути за двері своєї спальні. Оголена співачка і Потап з’явилися разом в ліжку в новому випуску реаліті-шоу зірки. Артистка вирішила нічого не приховувати від своїх шанувальників.

Несподіваним став приїзд Олексія Потапенка в Тулум, де зараз знаходиться Настя Каменських разом зі своїми подружками і мамою. Такий приємний сюрприз для співачки вирішила організувати її краща подруга Аня, а тому весь наступний день артистка провела в компанії свого коханого чоловіка, з яким не бачилася пару тижнів.

“У шостій серії реаліті «Дівчата рулять» ви побачите наш ідеальний день – це один суцільний кайф! Море, Льоша, музика і багато-багато кохання! Ми з самого ранку втекли з Льошею від чужих очей і камер, щоб, нарешті, побути наодинці . Було так солодко провести цей час з Льошею. Сходити на побачення, поніжитися в ліжку. Але прийшов час розлучатися, і я не могла стримати емоцій. Мені завжди його так мало!” – зазначила в превью до відео Настя Каменських.

У кадрі можна побачити, як Потап і Настя без одягу лежать у ліжку, шепочуть один одному ніжності, зізнаються в коханні й цілуються. Настільки відверта сцена з позначкою 16+ викликала у шанувальників бурхливі емоції.

“Настя вирішила відірватися з ексклюзивом за всі роки, що вони з Потапом приховували стосунки”, “Настя з Потапом так один одного люблять!!”, “Ця серія викликала емоції, коли Льоша додому їхав, але вони класно провели час”, “Потап з Настею дуже милі, люблять один одного це видно … розплакалася, коли вони прощалися …” – пишуть шанувальники.


У той час як Настя і Потап влаштували романтик наодинці, мама співачки і її краща подруга вирушили підкорювати хвилі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях