Оля Полякова розповіла про серйозні сварки з чоловіком: «Била посуд, дряпала йому обличчя» – 24 Новини

Оля Полякова розповіла про серйозні сварки з чоловіком: «Била посуд, дряпала йому обличчя»

Одна з найбільш епатажних українських співачок Оля Полякова зізналася, що в перші роки сімейного життя з чоловіком Вадимом поводилася жахливо. Після сварок з молодою дружиною бізнесменові не раз доводилося брехати оточуючим, що на нього напала собака …

В інтерв’ю на YouTube-каналі «СЛАВА+» Оля Полякова поділилася подробицями свого приватного життя. Співачка зізналася, що під час скандалів дряпала своєму чоловікові обличчя, била дорогий посуд і тікала в ліс. Причиною такої поведінки Полякова вважає власні недоліки характеру. При цьому, Вадим просто терпів витівки дружини, а згодом йому вдалося її перевиховати.

«Я ж істеричка. Мені потрібен невротизм в стосунках. А йому це зовсім не потрібно було, він це терпів, але перевчив … Била посуд, дряпала йому обличчя так, що він приходив на роботу і говорив, що на нього собака стрибнула. Він говорив: “Оля, мене ж люди бачать”. Я говорила: “Ну, придумай що-небудь, ти ж розумний”», – поділилася суперблондинка в інтерв’ю.

Полякова також додала, що саме терпіння і кохання Вадима допомогли їй змінитися, популярність і сцена дали можливість виплескувати енергію. Чоловік навчив зірку радіти всьому, що оточує, повірити, що щастя поруч.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях