Реперка Alyona Alyona знялася топлес, повторивши фото Дорофєєвої – 24 Новини

Реперка Alyona Alyona знялася топлес, повторивши фото Дорофєєвої

Alyona Alyona опублікувала дуже несподіване фото у себе в мікроблозі. Українська бодіпозітів співачка повторила знімок Наді Дорофєєвої, поставши на фотографії топлес.

Українська хіп-хоп- і реп-виконавиця Альона Савраненко, відома під псевдонімом Alyona Alyona, не звикла слідувати загальноприйнятим установкам. Дівчина на власному прикладі доводить, що красивою і успішною може бути кожна українка.

В особистому акаунті в Інстаграм пишнотіла реперка опублікувала зовсім несподіване і провокаційне фото. Alyona Alyona зображена сидячи в кріслі одягнена тільки в чорні труси. Найпотаємніше зірка прикрила газетою з написом “Сільські вісті”. Її образ завершує біла кепка і сонцезахисні окуляри, а волосся зібране у хвіст.

“Коли красу ховають за словами – я чую шум”, – зазначила в публікації українська реперка.

Реперка Alyona Alyona знялася топлес, повторивши фото Дорофєєвої

29-річна уродженка смт Капітанівка опублікувала своє фото разом зі знімком Наді Дорофєєвої. Екс-учасниця гурту “Время и Стекло” постала в такій самій позі і вбранні, як і Олена. Підписники не стримували емоції, відзначаючи відвагу і прагнення реперки ламати всі стереотипи.

“Ви – приклад жіночності, мужності й оптимізму для багатьох жінок країни! Просто бомба-петарда”, “Красива Олена ламає всі дебільні установки, як вітер картковий будиночок”, “Ви робите дуже важливу справу”, “Молодець. Ви на відміну від багатьох, не боїтеся бути собою. Ви робите дуже важливу справу. Дякую за цю щирість”, “Ви смілива дівчина, Олена. Не кожна зможе себе так показати”, – захоплюються підписники.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях