“Ревізор” Олена Філонова влаштувала фотозйомку просто на похоронах подруги: “Маю повне право” – 24 Новини

“Ревізор” Олена Філонова влаштувала фотозйомку просто на похоронах подруги: “Маю повне право”

“Маю повне право говорити про такі моменти”.

Популярна українська телеведуча, блогерка і колишній “Ревізор краси” Олена Філонова не втрималася, щоб не влаштувати фотозйомку просто на похороні подруги.

Олена Філонова також попросила своїх підписників не засуджувати її за “хвилинну слабкість”. Відповідні сторіс з’явилися на особистій сторінці телеведучої в соцмережі Інстаграм.

“Прощай наша світла дівчинко. Ми тебе дуже любимо. Ти в нашій пам’яті назавжди. Це дуже боляче прийняти. Я не вірю”, – написала Філонова в сторіс, на кількох з яких виклала фотографію та відео домовини під час поховання.

Фото: instagram.com/efilonova
Фото: instagram.com/efilonova

“Ви можете мене засуджувати скільки завгодно. Можете писати все, що хочеться. Але я хочу сказати, що мені дуже погано. Мені дуже боляче. Я поки не приймаю цю інформацію. Мені дуже боляче.”, – зі сльозами на очах Олена Філонова записала кілька емоційних сторіс.Олена Філонова

Олена Філонова зізналася, що через цю ситуацію вона сама не своя. Телеведуча попросила її не засуджувати, адже саме так вона може прожити свій біль і прийняти ситуацію.

Філонова додала, що написала про свій біль навіть колишньому. Вона вважає, що має повне право говорити відкрито про такі моменти, навіть якщо це вважається неприйнятними у нашому суспільстві: “Маю повне право говорити про такі моменти”.

Олена Філонова, instagram.com/efilonova
Фото: instagram.com/efilonova
Олена Філонова, instagram.com/efilonova

ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях