Слава Камінська випустила зухвалий кліп на свою першу сольну пісню – 24 Новини

Слава Камінська випустила зухвалий кліп на свою першу сольну пісню

Слава Камінська зробила перший крок у своїй сольній кар’єрі після того, як розпалася група «НеАнгели». Артистка випустила свій перший трек як сольна виконавиця і відео на нього. Робота викликала неоднозначну реакцію у публіки.

Кілька днів рудоволоса зірка інтригувала своїх численних шанувальників виходом її першого сольного треку. Композиція «911» побачила світ 26 березня. Незабаром на YouTube з’явилося і довгоочікуване музичне відео.

«Моє перше mood video вже на YouTube! Дякую команді за такий правильний муд!» – зазначила в публікації артистка.

Кліп стрімко набирає перегляди, а слухачі діляться своїми враженнями. У той час як одні прийшли в захват, розхвалюючи сольну роботу Слави Камінської, іншим не вистачило родзинки. Під критику потрапило і музичне відео, яке оцінили не всі.

«Що з голосом? що за писк?», «Слава крута і голос сильний і органічна в своєму образі. Але пісня не зайшла ось зовсім», «Відразу сподобалося», «Яка ж Ви органічна в сольному виконанні! Ось прям дуже зайшло», «Здорово, але немає солі», «Кліпчік жахливий», «Дуже. Прям про моє життя», «Дуже цікаво! Вам йде сольна кар’єра», «Класний танцювальний трек !! Незвично ще, але впевнена далі-більше!», – пишуть підписники Слави Камінської.

Трек вийшов через кілька днів після того, як «НеАнгели» – проєкт Юрія Нікітіна, повідомили про свій розкол. 15 років Слава Камінська та Вікторія Сміюха співали пліч-о-пліч, не дивлячись на всі чутки про те, що між артистками склалися не дуже хороші відносини.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях