Тіна Кароль підкорила шанувальників вбранням і зачіскою у стилі Барбі – 24 Новини

Тіна Кароль підкорила шанувальників вбранням і зачіскою у стилі Барбі

Тіна Кароль у фіналі шоу “Ліпсінк баттл” з’явилася на сцені в дуже кокетливому вбранні. Співачка постала в трикотажному топі і спідниці міді рожевого кольору, з пишною зачіскою на голові. Шанувальники зірки зазначили, що в такому образі вона схожа на ляльку Барбі.

На своїй сторінці в Instagram Тіна Кароль відмітила, що одягнена у вбрання від відомого українського дизайнера Каті Сільченко. Свій образ зірка доповнила яскравими босоніжками з блискучим камінням також українського бренду Kachorovska. Під час фіналу “Ліпсінк батл” Тіна Кароль разом зі своїм колегою по сцені Потапом виконали хіт Aqua “Barbie Girl”.

У номері Тіна була лялькою Барбі, а Потап – Кеном. Артисти майстерно зображали “лялькові” руху і під фонограму вжилися в ролі мультяжних персонажів. Образ Тіни цілком відповідав обраній пісні. Вона справжня кокетка, і перевтілення далося їй легко. https://www.youtube.com/embed/lfVgP6x65_A У минулому ефірі “Ліпсінк баттл” Тіна Кароль виступала у вбранні кольору фуксії, не менш яскравому і романтичному.

Тоді на артистці були одягнені шовковий топ зі стразами і спідниця з розрізом та поясом від українського бренду NUÉ. На сцені шоу Кароль і Потап виступили з піснею-саундтреком до фільму “Брудні танці” The Time of My Life.

https://www.youtube.com/embed/CR_Y_jjS660 Раніше повідомлялося, хто переміг у фіналі першого сезону шоу “Ліпсінк баттл”, виконавши найкращу пародію на Фредді Меркьюрі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях