Тіна Кароль закохалася, але не в чоловіка – і навіть не в людину – 24 Новини

Тіна Кароль закохалася, але не в чоловіка – і навіть не в людину

Тіна Кароль поділилася відчуттями, пов’язаними з її останнім альбомом – про почуття, про кохання.

Відома українська співачка Тіна Кароль частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 1,8 мільйона чоловік.

Якось ми заявляли, що виконавиця дуже любить різні фотосесії, на яких постає в різних, іноді дуже сексуальних, образах. Але іноді, поза її профілю, можна помітити, що артистка періодично дає інтерв’ю, в ході яких розповідає про своє особисте життя, про сина, нові твори і відчуття життя.

Тіна Кароль, фото: Instagram

Зараз Тіна дала чітке визначення свого нового альбому, копнувши злегка вглиб – до любові і подібних відчуттів.

“Любов повинна бути в серці завжди і закоханість, навіть не просто любов… закоханість. Але в моєму випадку я можу осяяти навіть новиною. Можу осяятися навіть простим почуттям світанку, послухати… коли ти слухаєш його або заходу сонця. Ми зараз на заході сидимо. Іноді поглядаю у вікно, тому що буде красиво. Це почуття закоханості – вселенське, воно сподвижник цього альбому романтичного, трепетного, меланхолійного, безумовно. Не без того, що присутній герой”, – заявляє Кароль.

Потім жінка додає висловлювання, відзначаючи, що альбом навіть не можна назвати якимось переживанням, а прожитим разом моментом.

“Неймовірна, талановита, мудра! Я б слухала і слухала”, “Зібрана, ділова, дуже цікава особистість, інтелігентна, говорити-межа мрій”, “Дивовижна жінка! Викликає тільки найтепліші почуття! Все так зворушливо і щиро…”, – пишуть користувачі в коментарях.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях