Ткаченко розніс Netflix через “карикатурний” образ українки в серіалі “Емілі у Парижі” – 24 Новини

Ткаченко розніс Netflix через “карикатурний” образ українки в серіалі “Емілі у Парижі”

Міністр заявив, що направить текст своєї позиції Netflix.

Голова Міністерства культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко “пішов війною” на американський стрімінговий сервіс Netflix після появи в одному із серіалів українки-злодійки. Йдеться про новий сезон “Емілі в Парижі”, де створено, за словами Ткаченка, “карикатурний” і “образливий” образ українки.

Про це голова Мінкульту написав у своєму Telegram-каналі.

Зазначимо, в цілому міністр оцінив серіал як досить непоганий та розважальний, однак, коментуючи другий сезон, заявив, що автори пішли на поводу у ганебних стереотипів.

“В “Емілі в Парижі” маємо карикатурний образ українки, який є неприйнятним. А з іншого боку – ще й образливим. Такими бачитимуть українців за кордоном? Які крадуть, хочуть отримувати все безкоштовно, боятися депортації? Так не має бути”, – наголосив голова Мінкульту.

Крім того, Ткаченко наголосив, що переконаний у тому, що Netflix добре знайомий з Україною, тож міг би не припускатися таких помилок.

“Доведеться продовжувати боротися зі стереотипами… Направлю текст нашої позиції Нетфліксу”, – написав Олександр Ткаченко.

Контекст

Автори сценарію серіалу “Емілі в Парижі” ввели у другому сезоні нового персонажа – дівчину-українку, на ім’я Петра, яка приїхала до Парижа з Києва. Головна героїня серіалу Емілі знайомиться з Петрою на курсах французької мови у четвертій серії, після чого дівчата вирушають разом на прогулянку, щоб попрактикуватися говорити французькою. За сюжетом Петра шокує Емілі своєю малоосвіченістю та поведінкою.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях