“Тобі вже 23“: Тоня Матвієнко привітала з днем народження свою дорослу дочку від першого шлюбу – 24 Новини

“Тобі вже 23“: Тоня Матвієнко привітала з днем народження свою дорослу дочку від першого шлюбу

Тоня Матвієнко 6 листопада привітала свою старшу дочку Уляну з 23-річчям. Співачка опублікувала спільне фото зі старшою дочкою на своїй сторінці в Instagram. Багато шанувальників 40-річної зірки не очікували, що вона має настільки доросла доньку.

Уляну Тоня Матвієнко народила зовсім юною, у 17 років, від першого чоловіка, якому на той час було 23 роки. Тоді її засуджували лікарі, однолітки та все оточення родини. Тільки мама Ніна Матвієнко підтримала дочку та допомагала їй ростити доньку.

У день 23-річчя Уляни її зіркова мама Тоня Матвієнко розмістила у соцмережах фото, на яких вони обидві позували у ділових костюмах та топах. В обох – хвилясті локони та серйозний погляд. Тоня Матвієнко адресувала своїй дочці-іменинниці теплі слова і побажала їй того, що може побажати матір своїй дитині:

“Сьогодні тобі 23 роки! Доню, так швидко летить час! Лови кожну мить, кожен день, став перед собою цілі і досягай їх, бо таким чином ми наповнюємося, стаємо особистостями і сильними духом людьми. Хорошої тобі подорожі в цьому прекрасному світі! Зустрічай на своєму шляху щирих людей, друзів і хороших хлопців. Щастя та міцного здоров’я тобі! Моя Уляся, яка ти вже доросла”.

“Тобі вже 23“: Тоня Матвієнко привітала з днем народження свою дорослу дочку від першого шлюбу

Зі своїм другим чоловіком Арсеном Мірзояном Тоня Матвієнко виховує 5-річну доньку Ніну, яку назвали на честь зіркової бабусі.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях