“Це успіх!“: касові збори комедії з Поляковою та DZIDZIO за кілька днів перевищили 10 млн гривень – 24 Новини

“Це успіх!“: касові збори комедії з Поляковою та DZIDZIO за кілька днів перевищили 10 млн гривень

Нова новорічно-різдвяна комедія “Зірки за обміном”, головні ролі в якій зіграли Оля Полякова та DZIDZIO. Сімейна кінокартина вийшла у широкий прокат 1 січня 2022 року та вразила обсягами касових зборів.

За кілька днів після прем’єри комедію “Зірки за обміном” переглянули у кінотеатрах понад 85 000 глядачів. Касові збори картини перевищили 10 мільйонів 168 тисяч гривень.

Стрічка “Зірки за обміном” з DZIDZIO та Олею Поляковою була створена спільно двома гігантами української кіноіндустрії FILM.UA Group та Secret Service Entertainment за підтримки Державного агентства України з кіно.

“Це успіх!“: касові збори комедії з Поляковою та DZIDZIO за кілька днів перевищили 10 млн гривень

Оля Полякова у новій сімейній комедії не лише зіграла головну роль, а й спробувала себе як продюсер. У фільмі “Зірки за обміном” порушуються важливі питання сімейних цінностей.Після старту комедії у кінотеатрах України було продано 85 434 квитки, касові збори сягнули 10 168 854 гривні. Глядачі пишуть у соцмережах масу позитивних відгуків, це означає, що творці картини “Зірки за обміном”, а також відомі артисти Оля Полякова та DZIDZIO у головних ролях зуміли задовольнити потребу українців у якісному розважальному контенті.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях