В ДБР нагадали Порошенку, що він зобов’язаний давати покази – 24 Новини

В ДБР нагадали Порошенку, що він зобов’язаний давати покази

У ДБР не планують проводити “перехресний допит” Порошенка з Медведчуком 31 січня.

У Державному бюро розслідувань заявляють, що екс-президент Петро Порошенко зобов’язаний давати показання.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

У ДБР нагадали, що суд обрав Порошенку запобіжний захід, яким зобов’язав: прибувати за кожною вимогою до органу досудового розслідування, прокурора, слідчого судді, суду.

У ДБР також наголосили, що Порошенко має процесуальний статус підозрюваного. “Підозрюваний, навіть якщо це народний обранець, у будь-якому кримінальному провадженні не може визначати кількість допитів та види процесуальних дії, які потрібно провести під час розслідування. Статус народного депутата не дає права ігнорувати Кримінальний процесуальний кодекс України”, – заявили у відомстві. У ДБР підкреслили, що брати участь у процесуальних діях є обов’язком Порошенка.

“Саме закон визначає, що у нього є певні обов’язки, які він має виконувати, а не керуватися особистими бажаннями щодо цього. Тому з прикрістю сприймаємо слова адвоката Петра Порошенка про те, що його підзахисний “не співпрацюватиме зі слідством”, – йдеться у повідомленні.

Також в ДБР вважають, що Печерський райсуд Києва вчинив надто поблажливо, коли відпустив Порошенка під особисте зобов’язання. “Отже, доводиться констатувати, що запобіжний захід Порошенку у вигляді особистого зобов’язання надто поблажливий. Стає все більш очевидним, що Порошенко хоче зірвати слідство і тільки політизує процес”, – йдеться у повідомленні.

Також у ДБР додають, що 31 січня, в день, коли Порошенка запрошують на допит, “допит Віктора Медведчука у ДБР не планується. Відтак не може йти мови про так званий “перехресний допит” з Петром Порошенком”.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях