Василіса Фролова назвала друге ім’я свого 4-місячного сина Родіона – 24 Новини

Василіса Фролова назвала друге ім’я свого 4-місячного сина Родіона

Василіса Фролова вже три місяці як молода мама. Ведуча зізнається, що вона максимально насолоджується своїм новим статусом і проводить з сином цілі дні. При цьому, її емоційний стан трохи похитнувся. За словами зірки, зараз вона знаходиться в стані так званого “бебі блюзу”.

В інтерв’ю Каті Осадчій Фролова розповіла, що не користується послугами няні, тому вони з чоловіком сильно втомлюються з дитиною. Незважаючи на це, Фролова продовжує вести досить активний спосіб життя і бере 4-місячного сина з собою навіть на концерти.

“Сподіваюся, що це не переросте в депресію. Але це дійсно важко. У мене була така класна вагітність, і так різко все змінилося, так різко моє життя стало зовсім не моїм, що я до сих пір не можу прийти до тями. Звичайно, і фігура, і те, що в голові, все навколо – все не те “, – зізналася Фролова.

Василіса Фролова назвала друге ім'я свого 4-місячного сина Родіона

Фролова вперше зізналася Каті Осадчій, що у її сина є два імені – Родіон і Агюст. Друге ім’я – неформальне. Так малюка називають тільки мама і тато, і походить воно від “агу” – найпопулярнішого слова серед малюків віку Родіона.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI

Від Smi.biz


You may also like...

Мы в соц. сетях